Ledare

Här ser du kontaktuppgifter till ledare i vår kår.

Spårare

Linda Rattfält

Avdelningsledare
E-post: rattfalt@gmail.com

Ledare för Spårarna

Anna Ljusberg

Avdelningsledare
E-post: anna.ljusberg@gmail.com

Ledare för Spårarna

Kristina Elingstam

Avdelningsledare
E-post: kristina_elingstam@yahoo.se

Ledare för Spårarna

Algot Attervåg

Ledamot Avdelningsledare
E-post: gagot99@gmail.com

Spårarledare och Utmanarnas representant i styrelsen

Upptäckare

Tomas Hammar

Tomas Hammar

E-post: thammar67@gmail.com
Mobil:
0703-242748

Avdelningsledare

IMG-20160829-WA0000

Emma Hagström

Avdelningsledare
E-post: hagstrom.emmaa@gmail.com
Mobil:
0731-530333

Avdelningsledare

David_Schck

David Schück

E-post: david.schck@gmail.com

Avdelningsledare

Ingela Delander

Avdelningsledare
E-post: ingeladelander@hotmail.com
Mobil:
070-3030803

Ledare för Upptäckarna

Lena_Elfving_Nixon

Lena Elfving-Nixon

Avdelningsledare
E-post: lenaelfving@gmail.com

Ledare för upptäckarna

Susanne Soltani Olsson

Avdelningsledare
E-post: susannesoltaniolsson@gmail.com

Ledare för upptäckarna

Stina Thorée

Avdelningsledare
E-post: stina.thoree@gmail.com

Ledare för upptäckarna

Äventyrare

IMG-20160829-WA0001

Katarina Lennartsson

Avdelningsledare
E-post: ruthceciliakatarina@gmail.com

Ledare för äventyrarna

Kristofer Söderhielm

Avdelningsledare
E-post: KSoderhielm@gmail.com

Ledare för Äventyrarna

Elin Danielsson

Elin Danielsson

Avdelningsledare
E-post: elin_danielsson@mail.com
Mobil:
070-386 02 34

Ledare för äventyrarna

Björn Larsson

Björn Larsson

Avdelningsledare
E-post: scouting@bjornlarsson.se
Mobil:
073-800 37 21

Ledare för Äventyrarna

Patrik Swärd

Avdelningsledare
E-post: sward.patrik@gmail.com

Ledare för Äventyrarna

Ingrid Jansson

Avdelningsledare
E-post: ingrid.kerstin.jansson@gmail.com
Mobil:
070-3851855

Ledare för äventyrarna

Äventyrar/Utmanare

Fredrik Lindeberg

Avdelningsledare
E-post: fredrik@lindeberg.net
Mobil:
070-488 04 27

Ledare för Äventyrarna/Utmanarna

Harald Hernnäs

Avdelningsledare
E-post: haraldlule@gmail.com
Mobil:
073 0769962

Ledare för Äventyrarna/Utmanarna